تَعَلَّمـــــــــــوا العربیّـــــــة فإنّها لغة القرآن

محمد سلیمانی تکواندوکار ایرانی که از حضور مقابل نماینده رژیم صهیونیستی

در فینال رقابت های تکواندو سر باز زد، از عملکرد خود راضی است...


محمد سلیمانی تکواندوکار ایرانی که از حضور مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در فینال رقابت های تکواندو سر باز زد، از عملکرد خود راضی است.

محمد سلیمانی به سنگاپور اظهار کرد: من تلاش خودم را کردم و حریفانم را شکست دادم. من نشان دادم که شایسته کسب مدال طلا هستم اما از طرفی نیز نشان دادم که گوش به فرمان بزرگترها و مربیانم هستم. من از شرایطی که به وجود آمد، به هیچ وجه ناراحت نیستم و امیدوارم که در رقابت های آتی این مساله را جبران کنم.

وی با بیان این که امیدوارم روزی قهرمان المپیک شوم، ادامه داد: کار من در این رقابت ها سخت بود. اول حریفی از ازبکستان را شکست دادم. قد او بلندتر از من بود و قدرت بدنی اش هم بیشتر از من بود. اما در نهایت توانستم او را شکست دهم. در مسابقه دوم نیز حریف آمریکایی را که ضربه های چرخشی خوبی می زد شکست دادم. آن مسابقه هم برای من خیلی سخت بود اما باز هم توانستم به فینال برسم.

سلیمانی ادامه داد: من به فینال رسیدم اما متاسفانه شرایط طوری نبود که بتوانم در فینال با حریفم رقابت کنم. درست است که زحمت زیادی کشیده بودم و این مدال تاثیر زیادی بر چرخه قهرمانی من داشت، اما باز هم راضی هستم و می خواهم در رقابت های آتی جبران کنم.

خبرگزارى ایسنا (www.isna.ir)طبقه بندی: ، 
نگارش در تاریخ ۱۳۸٩/۱٠/٢ توسط مجید بیگلری | نظرات()
قالب وبلاگ