تَعَلَّمـــــــــــوا العربیّـــــــة فإنّها لغة القرآن

اظهارنظر ورزشی نویسان دنیا درباره بازی ایران

کارشناسان و ورزشی نویسان نشریات و تلوزیون های سراسر دنیا هم از بازی تیم می شگفت زده شدند و هر کدام با جملاتی بازی تیم ملی را تحسین کردند.


با وجود این که تیم ملی مقابل آرژانتین با گل دقیقه 92 مسی شکست خورد، بازی تیم ملی هواداران را راضی کرد. کارشناسان و ورزشی نویسان نشریات و تلوزیون های سراسر دنیا هم از بازی تیم می شگفت زده شدند و هر کدام با جملاتی بازی تیم ملی را تحسین کردند. نمونه ای از این جملات را که در تویئتر منتشر شده است خواهید خواند:

گرنت وال، ورزشی نویس فاکس اسپورت:
گل مسی را دیدم. عالی بود. به نظر می رسید ایران شایستگی بهتر از این را داشت. غیرقابل پیش بینی بودن جام جهانی را دوست دارم.

تانکردی پالمری، ورزشی نویس گازتا و سی ان ان:
ایران شایسته یک امتیاز بود، اگر شایستگی بیشتر را نداشت.

روی هادسون: بازی کردن جلوی مسی مثل قمار کردن با یک جادوگره. حتما خواهی باخت.

اندرو داس، ورزشی نویس نیویورک تایمز: گاهی استعداد ناب برنده است ولی حس خوبی نسبت به پیروزی اش نداری.

مایکل اوون: ترسناک بود. برای ایران خیلی متاسفم. اونا عالی بودن.

گیلم بالاگ، ورزشی نویس اسکای: چهار مهاجم، دو هافبک. ولی عمل نکرد. آرژانتین استعدادهای زیادی داشت ولی هیچ فضایی در اختیارش نبود. و بعد مسی...

گری لینکر، ورزشی نویس گاردین: یک بی عدالتی نسبت به خاورمیانه. پنالتی ایران نادیده گرفته شد. ایران در نیمه دوم عالی بود. مسی مسیح بود. باید می دانستم. ایمانم به او کم شده بود.

جاناتان ویلسون، ورزشی نویس گاردین: ایران عالی دفاع می کند. کی روش در بستن تیم هایی که حریفان را در گلزنی ناامید می کنند استاد است. به یونایتد در مقابل بارسا در سال 2008 نگاه کنید.


طبقه بندی: ، 
نگارش در تاریخ ۱۳٩۳/٤/۱ توسط مجید بیگلری | نظرات()
قالب وبلاگ