تَعَلَّمـــــــــــوا العربیّـــــــة فإنّها لغة القرآن

در این آزمون بیش از 712 هزار دانش اموز شرکت کردند که در مجموع46 هزار

نفر پذیرفته شدند.


پذیرفته شدگان از 7 تا 13 خرداد می توانند با همراه داشتن مدارک لازم برای ثبت نام به مدارس استعدادهای درخشان ( تیز هوشان ) و نمونه دولتی مراجعه کنند . آزمون ورودی مدارس تیز هوشان و نمونه دولتی امسال به صورت یک مرحله ای 19 و 20 اردیبهشت در سراسر کشور برگزار شد .
رئیس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه استان‌ها در حال اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی هستند، گفت: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان باید تا ۱۳ خرداد پایان یابد.
آزمون ورودی مدارس متوسطه استعدادهای درخشان (سمپاد) و دبیرستان‌های فنی و حرفه‌ای نمونه دولتی 19 اردیبهشت و آزمون ورودی مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 20 اردیبهشت ماه 92 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار ‌شد.
به استان‌ها اعلام شده است تا ششم یا هفتم خرداد نتایج آزمون را اعلام کنند و در حال حاضر در برخی استان‌ها، نتایج اعلام شده است.

اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تهران ۷ خرداد
معاون آموزش متوسطه اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران از اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد و نمونه دولتی تهران تا عصر سه‌شنبه هفتم خردادماه امسال خبر داد. محمود حسینی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت وگو با فارس اظهار داشت: آزمون ورودی مدارس متوسطه استعدادهای درخشان (سمپاد) و دبیرستان های فنی و حرفه ای نمونه دولتی 19 اردیبهشت و آزمون ورودی مدارس راهنمایی استعدادهای درخشان و نمونه دولتی 20 اردیبهشت ماه 92 به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
وی به تعداد دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون اشاره کرد و گفت: 83 هزار دانش آموز شامل 43 هزار دانش آموز متقاضی
به استان‌ها اعلام کردیم که تا ششم یا هفتم خرداد نتایج آزمون را اعلام کنند و در حال حاضر در برخی استان‌ها، نتایج اعلام شده است.
ورودی به مدارس راهنمایی و 40 هزار دانش آموز متقاضی ورود به مدارس متوسطه استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در این آزمون ها شرکت کردند.
حسینی با بیان اینکه پیش بینی کرده ایم نتایج آزمون تا عصر روز 7 خرداد اعلام شود، ادامه داد: 5300 دانش آموز در مدارس سمپاد و 13 هزار دانش آموز در مدارس نمونه دولتی پذیرفته خواهند شد.
به گزارش میگنا، دارا بودن معدل کل حداقل 19 در پایه پنجم ابتدایی جهت ورود به دوره راهنمایی تحصیلی استعدادهای درخشان و معدل کل حداقل 16 در پایه پنجم برای ورود به مدارس راهنمایی نمونه دولتی ضروری است؛ دارا بودن معدل کل حداقل 19 در سال دوم راهنمایی برای ورود به دبیرستان های استعدادهای درخشان و معدل کل حداقل 15 در سال دوم راهنمایی برای ورود به دبیرستان ها و هنرستان های فنی وحرفه ای نمونه دولتی ضروری است.


لینک مشاهده نتایج :

قرار است اسامی پذیرفته شدگان بر روی پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد. لطفا به نحوه دسترسی به نتایج آزمون در سایت آموزش و پرورش مطابق تصاویر زیر توجه نمائید: ضمنا برای ورود مستقیم نیز لینک های اعلام نتایج را در پایین همین صفحه نمایش داده ایم.
 
1- ابتدا وارد سایت وزارت آموزش و پرورش شوید  www.medu.ir 

2- وارد بخش "سایتهای استان ها" شوید.

3- از لیست استانها،برای مثال "مازندارن" را انتخاب نمایید


(دانش آموز گرامی : نتایج بتدریج در لینک های زیر اعلام خواهد شد. برای کمک به دوستان خود ،شما نیز لینک هایی را که می شناسید بصورت کامنت/نظر اعلام کنید )
در حال تکمیل .بعدا مراجعه نمائید
کلیک کنید:
-استان البرز : اینجا

-استان کردستان : اینجا

-کهکیلویه و بویراحمد: اینجا

-آذربایجان غربی: اینجا

- خوزستان : اینجا
-کرمان : اینجا

-ایلام : اینجا

- سمنان: اینجا

- خراسان شمالی : اینجا

-آذربایجان شرقی : اینجا

- شهر تهران  :             www.tedu.ir

-شهرستان های تهران   :     نتایج دوره راهنمایی      نتایج متوسطه

-اصفهان                  www.sanjesh.isfedu.ir

- سیستان و بلوچستان:  www.sbedu.ir

- فارس :                   www.sanjesh.farsedu.ir

- کرمانشاه : اینجا

-اردبیل : اینجا

-استان قم :  راهنمایی  + دبیرستان  

-گلستان : اینجا   وارد شدن به بخش دسترسی ها (پایین سایت )

- خراسان رضوی : اینجاطبقه بندی: ، 
نگارش در تاریخ ۱۳٩٢/۳/٧ توسط مجید بیگلری | نظرات()
قالب وبلاگ