تَعَلَّمـــــــــــوا العربیّـــــــة فإنّها لغة القرآن

این نرم افزار بسیار جذاب و جالب برای یادگرفتن بعضی از مباحث مقدماتی در 4 زبان خارجی است. در این برنامه اعداد، حروف و بسیاری از کلمات پرکاربرد، به چهار زبان مذکور و با تلفظ به شیوه ای جذاب و بازی گونه آموزش داده می شود. با وجود اینکه این برنامه برای کودکان ساخته شده است ولی برای کسانی که هنوز یادگیری این زبانها را آغاز نکرده یا در مراحل ابتدایی هستند نیز بسیار مفید است. این نرم افزار یکی از محبوبترینها در نوع خود بوده و کاربران فراوانی در کشورهای مختلف و بویژه عربی دارد.

 


دانلود نرم افزار از سرور پرشین گیگ
حجم: 184 مگ
این برنامه نیاز به نصب ندارد و کافیست که پس از دانلود فایل autoplay را از داخل پوشه ی برنامه اجرا کنید

 


 

یک فرهنگ لغت صوتی تصویری است که مشتمل بر صدها واژه کاربردی در موضوعات مختلف می باشد. واژه های موجود در این نرم افزار به دو زبان عربی و انگلیسی تلفظ می شوند. از دیگر ویژگی های این برنامه، تقسیم بندی کلمات بر اساس موضوع می باشد. با استفاده از این نرم افزار با لغاتی پیرامون مدرسه، وسایل نقلیه، انواع پوشاک، آب و هوا، غذا ها، میوه‌ها، ورزشها، شهربازی، فروشگاه، مزرعه، فرودگاه و... آشنا می شوید. این سی دی دارای یک نرم افزار فلش کارت عربی نیز هست که مشتمل بر هزار واژه مهم عربی همراه با تصویر و تلفظ می باشد. (حجم: 225MB)

 

 

 

******************************************

******************************************

******************************************

 

 

 

 

 

 نرم افزار رزتا استون ورژن 3 (نسخه جدید)، شامل دروس صوتی و تصویری فراوانی است که مطابق با سرفصل های بین المللی طراحی شده است. رزتا استون به کمک یک فرآیند احساسی، آموزش زبان را برای شما کارآمد، سریع و لذت بخش می سازد. روش رزتا استون مبتنی بر دخالت زبان آموز است، بگونه ای که وی را وادار به فعالیت می‌سازد. بنابراین، خستگی در این روش، معنایی ندارد. در پایان هر درس، فرصتی به شما داد می شود تا مهارت های خود را بیازمایید. تمرین های چند رسانه ای و خلاق، محیط یادگیری را برای شما شاد و مفرح و مانند بازی می سازد.برخی از مباحث آموزشی این نرم افزار، عبارتند از: مکالمات روزمره، جهت‌ها و آدرس، شکل مثبت و منفی افعال، غذا و خوردن و آشامیدن، نسبت های فامیلی، مفعول ها، بیان زمان، اعداد0 تا صد، حروف اضافه، پوشاک، وسائط نقلیه، مبلمان، ابزارها، اشکال، رنگ ها و مکان ها

همان طور که در تصویر ملاحظه می کنید، این نرم افزار متشکل از 4 لوح فشرده است. لوح اول اصل نرم افزار و سه لوح بعدی مربوط به سطح یک تا سه این نرم افزار است که برای تسهیل در دانلود عزیزان، فایل آن بر روی سرور مرکز قرار دارد. محتوای لوح اول به صورت یک جا بار گزاری گردیده اما سه لوح بعدی به دلیل حجم بالای آن (بیش از 400 مگابایت) به سه قسمت تقسیم گردیده است. لطفا فایل های فشرده مربوط به هر لوح را در یک پوشه کپی کرده و آن را از حالت ZIP خارج نمایید. با انجام این کار آنچه ملاحظه می کنید یک فایل دارای پسوند iso است که با نرم افزارهای مختلفی از جمله Ultra Iso قابل استفاده می باشد. فراموش نکنید که بلافاصله بعد از نصب لوح اول، فایل موجود در پوشه Crack را در محلی که نرم افزار را نصب نمودید (به جای فایل مشابه آن) کپی نمایید. پس از نصب نرم افزار، با فعال نمودن فایل ایمیج لوح 2، 3 و 4 می توانید پس از طی مراحل نصب زبان آن از این برنامه مفید استفاده کنید.

دانلود لوح اول 118MB

دانلود لوح دوم 429MB

دانلود لوح سوم 359MB

 دانلود لوح چهارم 375MB

 

 

******************************************

******************************************

******************************************

نرم افزار Tell Me More از رایج ترین نرم افزارهای آموزش زبان می باشد. این نرم افزار ملیونها کاربر در سطح جهان دارد و بسیاری از وب‌ سایتها و مراکز معتبر آموزشی دنیا از آن استفاده می کنند. طراحی درسهای آن بگونه‌ای است که مانند یک معلم خانگی، ارکان اصلی مورد نیاز در آموزش زبان و مهارت های لازم یادگیری هر زبان همچون خواندن، نگارش، قدرت شنیدار، گفتار، دایره لغات و گرامر و حتی فرهنگ مورد نیاز یادگیری کشورهای سخن گوینده آن زبان را با تمرین و تکرار در شما تقویت می کند و دارای سطوح مختلفی از مبتدی تا پیشرفته می باشد. از دیگر مزایای این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- ارائه شده در قالبی مجزا برای تمامی سطوح. 2- صدها ساعت آموزش که آنرا یکی از سنگین ترین نرم افزارهای آموزشی کرده است، تمرینات طبقه بندی شده، سیستم انتخابی تمرینی یا Free-to-Roam، سیستم هوشمند Guided Mode  که به شما مسیر های یادگیری و تمرین را بر طبق فعالیت های شما و میزان استعدادتان پیشنهاد می کند، سیستم فوق هوشمند Dynamic Mode که همانند یک معلم خانگی مرحله به مرحله پیشرفت شما را ارزیابی کرده و تمارین مورد نیازتان را پیش رویتان قرار می دهد، سیستم تشخیص صدای بسیار پیشرفته ای که صدای شما را به خوبی آنالیز و شناسایی می کند و ایراد تلفظی شما را رفع می کند، بهره گیری از انیمیشن های سه بعدی و شبیه سازی های صورت و حرکات لب که به یادگیری تلفظ صحیح کلمات بسیار کمک می کند، دارا بودن ویدیو ها و دیالوگ های متعدد روز مره.

 این نرم افزار، متشکل از 4 لوح فشرده است. لوح اول اصل نرم افزار، دو لوح بعدی، برنامه عربی پیوست و لوح آخر نیز سی دی آموزش نرم افزار می باشد. لطفا فایل های فشرده مربوط به هر لوح را در یک پوشه کپی کرده و سپس آن را از حالت ZIP خارج نمایید.

لوح اول: 138MB

لوح دوم: 258MB

لوح سوم: 197MB

لوح چهارم: 98MB

 

******************************************

******************************************

******************************************

 

این برنامه شامل دائرة المعارف ویکی پدیا به زبان عربی و همچنین برنامه های ویکی منبع و ویکی قاموس به همین زبان است. با داشتن این برنامه شما در واقع بخشی بزرگی از مقالات سایت ویکی پدیا را در رایانه خود خواهید داشت و از آن برای مطالعات عمومی و همچنین تحقیق استفاده خواهید کرد. این برنامه بیش از هفتاد هزار مقاله عربی طبقه بندی شده با امکان جستجو دارد.

 

 

******************************************

******************************************

******************************************

دانلود چند فایل فلش آموزش عربی: آموزش تلفظ حروف

 

n6bjbct0psmxbz315g4f.jpgچند فایل انیمیشنی آموزش عربی:

1- آموزش تلفظ حروف عربی

2- آموزش اسامی میوه ها و سبزی ها به صورت صوتی و تصویری

3- آموزش جهتها و اسامی اجزای صورت انسان

(توضیح: برای تلفظ کلمات در آموزش تصویری لغات باید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید)


دانلود از سرور گوگل

دانلود از پرشین گیگ

حجم: 2 مگابایت 

 

******************************************

******************************************

******************************************

 

این نرم افزار یک نوع فرهنگ لغت پویاست که با دادن ریشه مورد نظر، کلمات مشتق شده و هم خانواده با آن را به شما می دهد. این برنامه علاوه بر صرف فعل، در همه ابواب و زمان ها، مشتقاتی چون اسم آلت، مکان، مفعول و... را به شما می دهد. این نرم افزار برای همه خصوصا کسانی که در صرف فعل ضعیف هستند مفید و ضروری است چرا که با استفاده از آن میتوانید صرف فعل خود را تصحیح کنید. (حجم: 12.9MB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
طبقه بندی: ، 
نگارش در تاریخ ۱۳٩۱/۱٢/۱٩ توسط مجید بیگلری | نظرات()
قالب وبلاگ